Endüstriyel Su Arıtma Sistemi

Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri, Endüstriyel Su Arıtma Firmaları, Sanayi Tipi Su Arıtma, Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazları, Endüstriyel Su Arıtma Fiyatları, Su Arıtma Sistemleri Fiyatları Fiyat ve Modelleri, Endüstriyel Sanayi Tipi Su Arıtma Sistemleri, Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı Fiyatları, Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri Çalışma Prensibi, Endüstriyel Su Arıtma Firmaları Telefon İletişim

endüstriyel su arıtma sistemleri fiyatları, endüstriyel su arıtma sistemleri çalışma prensibi, endüstriyel su arıtma sistemleri ankara, endüstriyel su arıtma sistemleri izmir, endüstriyel su arıtma sistemleri bursa, endüstriyel su arıtma sistemleri adana, sanayi tipi su arıtma sistemleri, sanayi tipi su arıtma sistemleri istanbul, endüstriyel atık su arıtma sistemleri, sanayi tipi su arıtma sistemleri bursa, endüstriyel su arıtma firmaları, endüstriyel su arıtma cihazı, endüstriyel su arıtma sistemi, endüstriyel su arıtma, sanayi tipi su arıtma sistemleri fiyatları, endüstriyel su filtre sistemleri endüstriyel su filtresi, endüstriyel su arıtma cihazları endüstriyel su aritma ve proje uygulama sistemleri sanayi, endüstriyel su arıtma nedir, endüstriyel su aritma sistemleri, samsun endüstriyel su arıtma sistemleri,

Endüstriyel su arıtma sistemleri; birçok endüstriyel alanda ve uygulamalarda kullanılan yüksek teknolojili cihazlardır. Endüstriyel su arıtma sistemleri, ham su arıtma sistemleri, kazan besleme suyu arıtma sistemleri olarak 4 çeşide ayrılır. İnsan sağlığına, çevreye ve damak tadına uygun suların elde edilmesi için su arıtma cihazları kullanılmaktadır. Su yumuşatma cihazları ise "saf su arıtma cihazı" ile yapılmaktadır. Bu işlem fabrika, sanayi, ofis gibi su tüketiminin fazla olduğu endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. Sürekli olarak cihazların içerisindeki hatlardan geçen su arıtım cihazlarında zaman içerisinde suyun içerisinde yer alan materyaller bazı sorunlara yol açabilmektedir. Bu durumun ortaya açtığı problemleri ortadan kaldırmak için mutlaka saf su arıtma cihazı kullanılması gerekmektedir.
Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri

Endüstriyel sanayi tipi su arıtma sistemleri imalatı ve uygulaması yapan  firmamız, yüksek teknoloji ile aktif karbon ve kum filtrasyon sistemleri de imal edip sektörde çözümler sunmaktadır. Sanayi tipi su arıtma cihazı daha çok suyu arıtmak amacıyla üretilmiştir.

su ve atık su ihtiyaçlarını mümkün olan en etkili şekilde ele alarak 30 yılı aşkın süredir endüstriyel müşterilerle çalışıyor. 

 • su, atık su, atıktan enerji ve yeniden kullanım çözümleri sağlar 
 • İçme amaçlı su arıtma
 • Genel endüstriyel kullanım için su arıtma
 • Üretilen suyun arıtılması (petrol ve gaz yukarı akış)
 • Tuzdan arındırma ve tuzlu su konsantrasyonu
 • Kazan besleme ve tamamlama suyu için proses suyu arıtımı
 • Soğutma sistemi için su arıtma
 • Soğutma kulesi boşaltma işlemi
 • Kondensat arıtımı
 • Fiziko-kimyasal, aerobik ve anaerobik atık su arıtma
 • Çamur arıtma
 • Sıfır sıvı deşarjı (ZLD) dahil olmak üzere yeniden su kullanımı
 • Konteynerli tedavi
 • Su döngüsü değerlendirmesi
 • Ekipman ve ürün satışı
 • Anahtar teslimler (tasarım ve inşa)
 • Kurulum ve devreye alma
 • Eğitim
 • Satış sonrası destek (yedek parçalar, sarf malzemeleri, onarım)
 • Süreç desteği
 • Işletme ve bakım
 • Proje finansmanı


Endüstriyel arıtma sistemlerimiz, en katı kalite gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanabilir veya standartlaştırılabilir, önceden bir araya getirilebilir ve paketlenebilir veya konteynere yerleştirilebilir.

Tesislerimiz tamamen otomatiktir ve gerçek zamanlı izleme ve yanıtın yanı sıra işletme ve bakım maliyetlerinin optimizasyonunu sağlayan yenilikçi Akıllı İşletim paketimiz tarafından kontrol edilir.


Endüstriyel su arıtma, çeşitli su arıtma ve ayırma ihtiyaçlarını karşılamak için hem basit hem de karmaşık, etkili, düşük maliyetli ve kompakt sistemlerle çeşitli uygulamalar için kullanılan bir işlemdir. Üretim sürecinde kirli su kullanılması durumunda istenmeyen maddeler ürün kalitesini olumsuz etkileyebileceğinden, endüstriyel su arıtması gereklidir. Üretim süreçlerinde su kullanılırsa, kirlilikler ürün kalitesini doğrudan etkileyebilir.


Çok sayıda teknolojiden oluşan endüstriyel su arıtımı nedeniyle, bu makale, öncelikli olarak kullanılan sistemlerin kısa bir özetini sağlamaya odaklanır ve tesisiniz için en uygun çözümler hakkında daha fazla fikir edinmek için nasıl çalıştıklarını içerir.


Endüstriyel Su Arıtma Nedir?

Daha önce de belirtildiği gibi, ultra saf su endüstriyel su arıtma işlemiyle üretilir ve ideal olarak üretim, tüketim, uzaklaştırma vb. İçin kullanılır. Bu arıtma sistemlerinin her biri, tesis içinde farklı ihtiyaçlar için tasarlanmış kendi özelliklerine sahiptir. Genel yapıları benzer olsa da, en yaygın kullanılan endüstriyel su arıtma sistemlerinden bazıları genellikle şunları içerir:


Kazan besleme suyu arıtma sistemleri - kazan ünitesi bileşiklerini korumada ve besleme suyundaki mevcut kirleticiler nedeniyle borularda meydana gelen arızaları önlemede güvenilirdir.

Soğutma kulesi su arıtma sistemleri - soğutma kulesi elemanları için sirkülasyonda veya besleme suyunda bulunan kirletici maddelere karşı etkili koruma

Ham su arıtma sistemleri - ön arıtma sırasında kullanılan ve üretim performansını ve proses verimliliğini artırmak amacıyla besleme suyu için optimize edilmiştir.

Atık su arıtma sistemleri - kirli akışları, arıtma tesislerine veya çevreye yeterince bırakılabilen arıtılmış suya dönüştürmek için uygundur


Endüstriyel Su Arıtma Firmaları

Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri için firmamız ile telefon ile iletişime geçebilirsiniz. İzmir, Ankara, Bursa, İstanbul, Samsun tüm illerimizde  uygulama olarak çalışmalarımız bulunmaktadır.

Endüstriyel müşteriler için merkezi olmayan arıtma çözümlerinde dünya lideridir . Ön mühendisliği yapılmış, önceden birleştirilmiş ve konteynırlanmış su ve atık su arıtma sistemlerimiz güvenilir, sağlam, enerji açısından verimli ve kurulumu kolaydır. Uzak yerlerde bile rekor sürede çalışır durumda olabilirler.

Sistemlerimiz, deniz suyu, acı su, yer altı ve yüzey suyu dahil olmak üzere herhangi bir kaynaktan içme, işleme ve ultra saf su sağlayabilir . Arıtılmış su, her türlü özel kalite gereksinimlerini karşılayacaktır ve soğutma kuleleri, kazanlar, tamamlama suyu ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm uygulamalar için uygun olabilir. Sistemler modüler ve ölçeklenebilirdir ve site ihtiyaçlarına göre genişletilebilir veya kaldırılabilir.


Sanayi Tipi Su Arıtma

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazları

Endüstriyel Su Arıtma Fiyatları


Endüstriyel su arıtmanın birincil amacı, kireçlenme, biyolojik kirlenme ve korozyon oluşumunu önlemek ve su bertaraf standartlarının sürdürülmesini garanti etmektir.  Kazan beslemeleri, borular ve soğutma kuleleri gibi endüstriyel proses ekipmanlarını tehlikeli mineral tuzlarından kaynaklanan bozulmalardan veya arızalardan korumak gerekir. Genel sistem, endüstriyel su arıtma prosesleri arasında bir dengesizlik olduğunda, yaşamsal bileşenlerin ölçekleme koşulları nedeniyle korozyona duyarlı olması durumunda başarısız olabilir. 


Normalde, bir endüstriyel su arıtma sistemi, otel ve tatil köyleri , yiyecek ve içecek , rafineriler veya buhar üretimi gibi farklı endüstriler için belirli bir su kalitesini elde etmek için birlikte çeşitli süreç türlerini kapsayacaktır . Genellikle endüstriyel su arıtma endüstrilerinde kullanılan diğer prosesler şunları içerir:


İyon değişimi

Medya filtrasyonu

Ultraviyole sterilizatörler

Ozonlama

Gazdan arındırma

Kimyasal besleme sistemleri

Su Arıtma Sistemleri Fiyatları Fiyat ve Modelleri

Endüstriyel Sanayi Tipi Su Arıtma Sistemleri

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri Çalışma Prensibi

Endüstriyel Su Arıtma Firmaları Telefon İletişim


Endüstriyel su ve atık su çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya bir sonraki projenizi uzmanlarımızla görüşmek için bizimle iletişime geçin. Endüstriyel su ve atık su çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya bir sonraki projenizi uzmanlarımızla görüşmek için bizimle iletişime geçin.


Etiketler: su arıtma, endüstriyel su arıtma, su yumuşatma sistemleri, su arındırma, su temizleme tesisleri, su arıtma tesisleri, su arıtma cihazları